0.533 939 38 59
0.532 501 45 56

Teslimat Şekiller

  1. Ansayfa
  2. Kurumsal
  3. Teslimat Şekiller

1-EVE TESLİM ÜCRETSİZ KURULUM VE MONTAJ.

   * Bitlis merkezine ilçelere,yakın illere ve ilçelere(muş-bingöl-elazığ-van-siirt-batman-diyarbakır)sipariş tutarınıza bağlı olmak kaydıyla,kendi aracımızla ücretsiz sevkiyatını yapıp,ürünleri getiren montaj ekipleri tarafından ücretsiz olarak ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

   *Durgunlu Mobilya dan yapacağınız alışverişlerde,teslimat süresi ürün stok durumuna göre 3-15 gün içersinde teslim ediyoruz.kumaş ve ahşap renk değişikliklerinde teslim süreci değişebiliyor.ürün ve sevkiyat durumuna göre bu süre daha az zamanda olabilir.

2-BİNAÖNÜ TESLİMATLAR

     Uzak il ve ilçelere vermiş olduğunuz siparişler Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan alanında uzman nakliye firmaları ile ücretsiz olarak teslim etmekteyiz. ürünlerimizin tamamı nakliye esnasında gelebilecek zarara karşı sigortalıdır.ürünleri dairenize taşıtma ve kurulumunu sizin yerel imkalar ile yapmanız şeklindedir.

     Uzak il merkezlerinde iline göre taşıtma ve kurulum noktasında müşterilerimize ücretsiz hizmette verebiliyoruz.bu konuyla alakalı bizimle irtibat kurmanız halinde gerekli bilgiler verilecektir.

     Ürün tesimat süremiz stok durumuna göre,kumaş veya ahşap renk değişikliklerine göre 7-21 gün içersinde teslim ediyoruz.

  • vestern

  • visa

  • peypal

  • master

  • american

DURGUNLU MOBİLYA © Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır. Bitlis Avm Çarşı Denizmedia